Divisjoner og klubber

Kontaktside

Her finner du lenker til e-post og nettsider for Kiwanis Nordens divisjoner og klubber.

Velg divisjon (klikk på den) og klikk på klubben du ønsker å kontakte eller se på.

De klubbene som har nettside er markert som lenke. Til de andre; bruk e-postlenken

Kontakt evt. webmaster på:  webmaster på kiwanis.no

Divisjonen består av 6 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (under arbeid, ikke klar), evt. på e-postadressen for å sende melding.

Divisjon Akershus 

E-post: akershus@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Drøbak

E-post: drobak@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Nesodden

E-post: nesodden@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Nordby

E-post: nordby@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Siggerud

E-post: siggerud@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Ski

E-post: ski@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Ås

E-post: aas@kiwanis.no


Divisjonen består av 6 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside(gjelder kun de som er lenke), evt. på e-postadressen for å sende melding.

Divisjon Buskerud

E-post: buskerud@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Konnerud

E-post: konnerud@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Lier

E-post: lier@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Nedre Eiker

E-post: nedreeiker@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Ringerike

E-post: ringerike@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Svelvik

E-post: svelvik@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Øvre Eiker

E-post: ovreeiker@kiwanis.no

Divisjonen består av 3 klubber + en assosiert klubb (KC-Trondheim)

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (under arbeid, ikke klar), evt. på e-postadressen for å sende melding.

Divisjon Indre Østland
E-post: indreostland@kiwanis.no

Kiwanis Club Eidsvoll
E-post: eidsvoll@kiwanis.no

Kiwanis Club Elverum
E-post:  elverum@kiwanis.no

Kiwanis Club Kongsvinger
E-post: kongsvinger@kiwanis.no

Kiwanis Club Trondheim
E-post: trondheim@kiwanis.no

Divisjonen består av 5 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (ikke klar, under arbeid), evt. på e-postadressen for å sende melding.

Divisjon Telemark

E-post: telemark@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Bamble Konvalen

E-post: konvalen@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Langesund

E-post: langesund@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Porsgrunn

E-post: porsgrunn@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Skien

E-post: skien@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Skien-Nora

E-post: nora@kiwanis.no

Divisjonen består av 4 klubber – for Strömstad se divisjon Østfold

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (ikke alle er klare), evt. på e-postadressen for å sende melding.

 

Divisjon Sverige

E-post: sverige@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Karlskoga

E-post:karlskoga@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Karlstad

E-post: karlstad@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Kristinehamn

E-post: kristinehamn@kiwanis.no

 

(E-post til disse klubbene går automatisk via eget domene *@kiwanis.se)

Divisjonen består av 5 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (under arbeid, ikke klare), evt. på e-postadressen for å sende melding.

 

Divisjon Sørlandet

E-post: sorlandet@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Arendal

E-post: arendal@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Gjerstad

E-post: gjerstad@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Kristiansand

E-post: kristiansand@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Risør

E-post: risor@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Tvedestrand

E-post: tvedestrand@kiwanis.no

Divisjonen består av 10 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (ikke alle er klare, er under arbeid), evt. på e-postadressen for å sende melding.

 

Divisjon Vestfold

E-post: vestfold@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Holmestrand
E-post: holmestrand@kiwanis.no

Kiwanis Club Horten
E-post: horten@kiwanis.no

Kiwanis Club Horten Freia
E-post: freia@kiwanis.no

Kiwanis Club Larvik Bøken
E-post: boken@kiwanis.no

Kiwanis Club Sandefjord
E-post: sandefjord@kiwanis.no

Kiwanis Club Sandefjord Hvalen
E-post: hvalen@kiwanis.no

Kiwanis Club Tønsberg
E-post: tonsberg@kiwanis.no

Kiwanis Club Tønsberg Blanca
E-post: blanca@kiwanis.no

Kiwanis Club Åsgårdstrand
E-post: asgardstrand@kiwanis.no

Kiwanis Club Brunlanes
E-post: brunlanes@kiwanis.no

Divisjonen består av 6 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (under arbeid, ikke klare), evt. på e-postadressen for å sende melding.

 

Divisjon Vestlandet

E-post: vestlandet@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Askøy

E-post: askoy@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Bergen – Fyllingsdalen

E-post: bergen@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Haugesund

E-post: haugesund@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Haugesund Kaia

E-post: kaia@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Sotra

E-post: sotra@kiwanis.no

Divisjonen består av 6 klubber

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (har lenke), evt. på e-postadresse for å sende melding.

 

Divisjon Viken

E-post: viken@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Oslo

E-post: oslo@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Byrgin

E-post: byrgin@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Bærum

E-post: barum@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Oslo Syd
(Tidl KC Oslo Holmlia)

E-post: oslosyd@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Oslo St. Hallvard

E-post: sthallvard@kiwanis.no

 

Divisjonen har 11 klubber – inkludert Kiwanis Club Strömstad, Sverige

Klikk på klubbnavnet for å gå til klubbens nettside (alle med lenke), evt. på e-postadressen for å sende melding.

 

Divisjon Østfold

E-post: ostfold@kiwanis.no

 

Kiwanis Club Askim
E-post: askim@kiwanis.no

Kiwanis Club Fredrikstad
E-post: fredrikstad@kiwanis.no

Kiwanis Club Halden
E-post: halden@kiwanis.no

Kiwanis Club Kråkerøy
E-post: kraakeroy@kiwanis.no

Kiwanis Club Moss
E-post: moss@kiwanis.no

Kiwanis Club Moss Jalund
E-post: jalund@kiwanis.no

Kiwanis Club Rygge
E-post: rygge@kiwanis.no

Kiwanis Club Sarpsborg
E-post: sarpsborg@kiwanis.no

Kiwanis Club Strömstad
E-post: stromstad@kiwanis.no

Kiwanis Club Våler
E-post: vaaler@kiwanis.no